Uitslag Clubshow te Nieuwe Pekela, 6 augustus 2022

Boklammeren:    
1A Yble fan it Bûtenlân B.E. Kuipers, Foarwei 132, 9298 JR  KOLLUMERZWAAG  
1B Olaf v.h. Oude Turfland D. Kattouw, Kanaaldijk 23, 9493 TE  DE PUNT  
1A Krekt op tiid van de Minorgast D. Notebomer, De Mieden 2, 9866 TM  LUTJEGAST  Kampioen boklammeren + Dagkampioen bokken
1B BZN 106 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., De Meren 10, 9258 GM  JISTRUM  Reservekampioen boklammeren
     
Jeugdbokken:    
1A Valeriaan 13 v.d. Optimist J. Kuik, Van veens's park 4, 9422 HS SMILDE  Kampioen Jeugdbokken
     
Geitlammeren:    
1A Nora v.d. Pijpjes S.H. Dekker, Meyerweg 45, 8456 GB  DE KNIPE  
1B Kristy v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, Schoolkade 155, 9581 HH  MUSSELKANAAL  
1A Heeckeren Tesla E.J. Regelink, Singel 22, 8408 CA  LIPPENHUIZEN  
1B Janis 519 van de Kikkert J. Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH  ZUIDWOLDE  
1A Clara v.d. Optimist P. Sibma, De Feart 68, 9247 CR  URETERP  Reservekampioen geitlammeren
1B Sissi v. Carpe Diem H. Wiersma,  Hoofdstraat 260,9828 PE  OOSTWOLD  (Gem. Leek)  
1A Esmé 4 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., De Meren 10, 9258 GM  JISTRUM  
1B Yfke fan it Bûtenlân B.E. Kuipers, Foarwei 132, 9298 JR  KOLLUMERZWAAG  
1A Belle-Sharella v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., Hoofdweg Boven 42, 8433 LC  HAULERWIJK  
1B Heeckeren Austin E.J. Regelink, Singel 22, 8408 CA  LIPPENHUIZEN  
1A Femmie 3 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., De Meren 10, 9258 GM  JISTRUM Kampioen geitlammeren
1B Mi-Amor v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., Hoofdweg Boven 42, 8433 LC  HAULERWIJK  
1A Janis 518 van de Kikkert J. Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH  ZUIDWOLDE  
1B Linda 48 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, Weibuorren 49, 9247 AZ  URETERP  
     
Jeugdgeiten:    
1A Miranda v.d. Pijpjes S.H. Dekker, Meyerweg 45, 8456 GB  DE KNIPE  
1B Marlies v.d. Minorgast D. Notebomer, De Mieden 2, 9866 TM  LUTJEGAST  
1A Linda 45 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, Weibuorren 49, 9247 AZ  URETERP  
1B Lisalotte v.d. Minorgast D. Notebomer, De Mieden 2, 9866 TM  LUTJEGAST  
1A Esmé 3 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., De Meren 10, 9258 GM  JISTRUM  Kampioen jeugdgeiten
1B Ursela v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, 9698 XT  WEDDE  Reservekampioen jeugdgeiten
1A Marije 2 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., De Meren 10, 9258 GM  JISTRUM  
1B Ulana v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, 9698 XT  WEDDE  
     
Jongere geiten:    
1A Lissa van Carpe Diem H. Wiersma,  Hoofdstraat 260,9828 PE  OOSTWOLD  (Gem. Leek)  Kampioen jongere geiten + Dagkampioen geiten
1B Esmay v.d. Optimist P. Sibma, De Feart 68, 9247 CR  URETERP  
1A Hosanna v.d. Optimist P. Sibma, De Feart 68, 9247 CR  URETERP  Reservekampioen jongere geiten
1B Leonie v.d. Pijpjes S.H. Dekker, Meyerweg 45, 8456 GB  DE KNIPE  
     
Oudere geiten:    
1A Marije 1 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., De Meren 10, 9258 GM  JISTRUM Reservekampioen oudere geiten
1B Heeckeren Secretaresse E.J. Regelink, Singel 22, 8408 CA  LIPPENHUIZEN  Kampioen oudere geiten
1A Vreewijk 6 v.d. Nifelhof P. Sibma, De Feart 68, 9247 CR  URETERP  
1B Unique fan it Bûtenlân B.E. Kuipers, Foarwei 132, 9298 JR  KOLLUMERZWAAG  
     
Veterane geiten:    
1A Janis 413 v.d. Kikkert J. Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH  ZUIDWOLDE  Kampioen veterane geit